Gooische Uitvaartverzorging

Uitvaartbeurs Leven & Sterven Spant Bussum zondag 23 maart 2014

Geplaatst op maandag 10 maart 2014

Op zondag 23 maart 2014 van 10.00 tot 16.30 uur wordt in Spant, Dr. A. Kuyperlaan 3 in Bussum, de Uitvaartbeurs Leven & Sterven gehouden. Vanzelfsprekend vindt u daar ook een stand van de Gooische Uitvaartverzorging. Met twee eigen uitvaartcentra in 't Gooi, t.w. Den Hull in Hilversum en De Heemburgh in ('t Spieghel in) Bussum zijn wij een bekende regionale uitvaartondernemer, die een uitstekende reputatie heeft waar het gaat om professionele, persoonlijke, betrokken, respectvolle en zorgvuldige begeleiding na een overlijden. Niet voor niets is ons devies "dicht bij u". Wij zijn enerzijds groot genoeg om te kunnen beschikken over onze mensen, eigen centra, eigen koelfaciliteiten en eigen rouwauto's en anderzijds klein genoeg om 'onze families' op persoonlijke wijze te kunnen begeleiden. Wij combineren het beste van twee werelden.

Het lidmaaschap van onze vereniging is gratis en verplicht u tot niets. Wél geeft het u recht op een korting op ons basistarief van EUR 125,00 en bij leven kunt u, op vertoon van uw ledenpas, korting of een leuke aanbieding krijgen bij diverse bedrijven in de regio. Overigens kunnen ook niet-leden van onze vereniging een beroep doen op onze dienstverlening. Onze zorg staat steeds op een ongekend hoog niveau.

U bent van harte welkom op onze stand tijdens de Uitvaartbeurs Leven & Sterven in Spant in Bussum op zondag 23 maart 2014.
En mocht u informatie willen hebben? Dat kan wellicht tijdens deze beursdag en anders maken wij graag een afspraak met u om uw vragen te beantwoorden.


« terug naar het overzicht van nieuwsberichten

shop
LSR
Keurmerk Uitvaartzorg

Uitvaartcentrum Den Hull
Hilversum 035 624 2548

Uitvaartcentrum De Heemburgh
Bussum 035 691 7988

Uitvaartcentrum Ringweg Dorrestein
Amersfoort 033 461 1344

Uitvaartcentrum De Engenhof
Soest 035 624 2548